ONL verwelkomt twee nieuwe bestuursleden

Ondernemers Geesje Mosies en Marloes de Ruiter zijn woensdag toegetreden tot het bestuur van ONL voor Ondernemers. “Ik ben blij met de aanvulling van het bestuur. Een stevig bestuur is van belang om de groei van ONL verder te begeleiden”, zegt ONL-voorman Erik Ziengs.

De Ruiter is eigenaar en directeur van IT-bedrijf Weprocess B.V. Deze onderneming helpt bedrijven het digitaliseren en automatiseren van bedrijfsprocessen. Mosies is oprichter van Hoooked, een bedrijf dat katoengaren maakt van textielafval. Momenteel begeleidt zij ondernemers, die zaken willen doen in Portugal. Daarnaast investeert Mosies in beginnende bedrijven.

Bestuur Onl Plus Raad Van Toezicht Foto Onl
Het bestuur samen met de Raad van Toezicht van ONL voor Ondernemers. V.l.n.r: Frederique Biesheuvel, Marloes de Ruiter, Erik Ziengs, Jeroen Voorveld, Geesje Mosies, Mirjam van der Linden en Hans Biesheuvel. Foto: ONL

De Ruiter en Mosies vormen samen met Public Affairs-adviseur Jeroen Voorveld het bestuur van ONL voor Ondernemers. Mosies neemt ook de rol van penningmeester op zich. De Raad van Toezicht bestaat uit Hans en Frederique Biesheuvel en Mirjam van der Linden. Hans Biesheuvel en Mirjam van der Linden zijn de oprichters van ONL voor Ondernemers. “Door de uitbreiding van het bestuur kunnen we de stem van de ondernemer op nog meer plekken laten horen”, aldus Ziengs.

Op de hoofdfoto, v.l.n.r: Marloes de Ruiter, Jeroen Voorveld, Erik Ziengs en Geesje Mosies. Foto: ONL

Meer nieuwsberichten

Erik En Karina (1)
Erik Ziengs overhandigt namens kerstpakkettenbranche forse cheque aan Make-A-Wish-Nederland
Geplaatst op: 26-02-2026
1 Stockfoto Accountancy
Box 3-wetgeving terug naar tekentafel; 'Enige juiste beslissing'
Geplaatst op: 25-02-2026
Arbeidsmigratie 3
ONL presenteert Actieplan Arbeidsmigratie
Geplaatst op: 12-02-2026