Save the date: eerste OndernemersPoort op 4 november

De eerste editie van OndernemersPoort vindt op dinsdag 4 november plaats in Nieuwspoort in Den Haag. ONL voor Ondernemers brengt op deze dag, slechts enkele dagen na de Tweede Kamerverkiezingen, ondernemers en politici samen om in gesprek te gaan over wat de nieuwe politieke koers voor de komende jaren.

Wat betekent de uitslag van de landelijke verkiezingen voor ondernemers? Bij deze vraag wordt uitgebreid stilgestaan. Tijdens de bijeenkomst staan er inspirerende sprekers op het podium, die scherpe inzichten delen. De namen worden op een later moment bekendgemaakt. Daarnaast is er volop ruimte om in gesprek te gaan.

OndernemersPoort is dé nieuwe ontmoetingsplek voor ondernemers en politiek in internationaal perscentrum Nieuwspoort. Het inhoudelijke programma volgt binnenkort, maar zet deze datum alvast in je agenda. OndernemersPoort is een ondernemende middag die je niet wilt missen.

Meer nieuwsberichten

Erik Ziengs. ( Den Haag 07 08 24 ) Foto: Frank Jansen
ONL voor Ondernemers spreekt steun uit voor heroverweging zero-emissiezone Utrecht
Geplaatst op: 13-05-2026
421128d2 6571 49eb 8218 8298ddbda6bf.v1
Drie vragen aan Koninklijke CVAH-voorzitter Peter Reudink
Geplaatst op: 28-04-2026
Pexels Jakubzerdzicki 29262989
Dertig procent van Ondernemerspanel geconfronteerd met woekerrentes
Geplaatst op: 24-04-2026